Pergoly FUTUROL

Pergoly s látkou proti dešti

Futurol  Futurol

 

https://www.youtube.com/watch?v=PCxxLNz6CXI&feature=youtu.be

 

 

Pergola je obvykle stavba umístěná na zahradě nebo při domě a plní zpravidla funkci zóny pro oddych a trávení volného času. Dříve šlo o stavbu výhradně ze dřeva a s pevnou střechou, která vyžadovala pravidelnou údržbu ve formě nátěrů a laků.

Futurol

Dnes se v hojné míře používá jako stavební materiál bezúdržbový hliník. Nejmodernější pergoly mají posuvnou skládací střechu a tím se stávají variabilnější a více užitkové. Pohyblivá střecha umožňuje uživateli zatáhnout střechu v době, kdy sluníčko silně pálí, takže zabezpečí příjemný stín a taky zabraňuje přehřívání hmoty terasy a domu. Plocha pod pergolou se dá dobře využít i v čase deště, když je ještě okolní teplota příjemná pro pobyt venku. Pergola obecně zvětšuje obytný prostor a vytváří další obytnou místnost.

Povrchová úprava práškovým lakováním
Hliníková konstrukce se povrchově upravuje kvalitní technologií tzv. práškového lakováním. Je to jedna z nejmodernějších a ekologicky nejšetrnějších technologií na povrchovou úpravu kovů. Povrch hliníkových profilů se nejdřív mechanicky očistí. Pak následuje chemická příprava a samotná technologie nanášení barvy v nanášecí kabině. Poslední fáze je vytvrzování barvy ve vypalovací peci. Teplem se barva trvale a pevně spojí s povrchem materiálu. Výsledkem je velice kvalitní povrch s téměř neomezenou životností. Lakovaný povrch může kromě výběru odstínu barvy být v provedení lesklý, pololesklý a matný. 

FUTUROL FUTUROL  FUTUROL

Každá pergola je vyrobená na přání zákazníka v individuálním rozměru a taky ve výběru barvy konstrukce dle mezinárodní stupnice barev RAL.

 

KONSTRUKCE V DEKORU DŘEVA

Pro zákazníky, kteří potřebují pergolu přizpůsobit již existujícímu exteriéru či dřevěným prvkům, ale zároveň chtějí mít i bezúdržbovou konstrukci, dodáme povrchovou úpravu barvy dřeva. Jde o velice kvalitní německou technologii lepení fólie za tepla, v odstínech dřeva k nerozeznání od dřeva skutečného. 

Výběr je možný z několika  dekorů.

Dekory Futurol

 

Barvy potahu

Pergoly Futurol I a Futurol PRO se dodávají v 5 základních barvách látek dle vzorníku. Ty pokryjí téměř celou poptávku pro instalaci pro rodinné domy a restaurace. Ve speciálních případech se dodávají potahy výrazných odstínů, hlavně pro firemní a reklamní účely.

Na potahy a látky dokážeme natisknout reklamní popis, logo název podniku a podobně.

5 standardních barev
bílá, světle béžová, tmavě béžová, světle šedá, tmavě šedá. Barevné odstíny doporučujeme vybírat podle vzorníku při zaměření.

Ovládaní

Pergola je ve výbavě pouze s elektrickým ovládáním. Důvodem je nejenom komfort ale i funkčnost. Motor totiž dokonale napne krycí potah, po kterém může voda dokonale ztékat. Na ovládání pohonu slouží dálkový ovladač. Mechanizmus pohonu má elektronicky nastavené koncové polohy, ve kterých se roztahování a zatahování potahu zastaví automaticky. Součástí takto ovládaného pohonu pergoly je větrný senzor. Tento senzor snímá rychlost větru a pří nastavitelné mezní hranici dá povel k zatažení potahu. Tím se systém sám ochraňuje.

TVARY A KOTVENÍ

FUTUROLFUTUROLFUTUROLFUTUROL

 

Stále nevíte jak nám zadat pergolu k výrobě?

Nezoufejte. K základnímu odhadu ceny pro nabídku nám stačí znát pouze rozměr plochy, kterou má pergola zakrývat, barvu a příslušenství, které si přejete. Všechna další měření provedeme sami na místě, kde se také dohodnou detaily. Určitě budeme schopni doporučit a následně vyrobit řešení pro každou situaci. Stačí se nám jen ozvat.

 

 

 

 

Řadit podle: Položek na stranu: Zobrazení:
Výběru neodpovídá žádná položka
Copyright © www.suncom.cz, provozováno na systému tvorba e-shopu a optimalizace e-shopu Shop5.cz

© www.suncom.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace